WYDARZENIA

Budujemy Kaplicę pogrzebową:

kaplica

klonowek kaplica

kaplica

Społeczność naszej parafii buduje własnymi siłami i za własne pieniądze ze składek mieszkańców kaplicę pogrzebową. Obiekt taki jest potrzebny aby pożegnać się ze zmarłym przed pochówkiem.

Głównym inicjatorem akcji budowy jest Andrzej Korycki mieszkaniec i społecznik naszej wsi oraz inne osoby które zaangażowały się w projekt i realizację inwestycji.

Jako że ciągle brakuje na potrzebne materiały w prosimy o wpłacanie datków na budowę kaplicy u księdza proboszcza.

 

 

30 maja 2015 odbył się w naszej szkole Podstawowej w Kłonówku kolejny piknik rodzinny. Spotkanie rozpoczęło się od występów naszych uczniów, którzy uczcili w ten sposób Dzień Matki oraz Dzień Ojca, dziekując za miłość i trud wychowania. Pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom życzenia w przededniu ich święta – Dnia Dziecka. Swoją obecnością zaszczycili nas Pan Paweł Dziewit Wójt Gminy Gózd, Pan Józef Drab Dyrektor ZEAS-u, Pan Krzysztof Molendowski Przewodniczący Rady Gminy, Pan Marek Wrażeń Przewodniczący Komisji Oświaty, ksiądz proboszcz Wiktor Wiącek oraz Pan Kamil Solecki radny Kłonówka. Gościliśmy również w naszej szkole drużynę futbolu amerykańskiego ,,Green Ducks” wraz z menedżerem Panem Pawłem Rybołowiczem. Były również osoby, które wsparły naszą szkołę finansowo. Pięknie im dziękujemy za tę społeczną inicjatywę: Druhowie OSP w Kłonówku, Prezes OSP – Marek Bukalski,Komendant OSP – Krzysztof Mucha,Koło Gospodyń Wiejskich w Kłonówku,Radny – Sławomir Węgliński,Radny – Kamil Solecki, Firmy:AN-BRUK – Krzysztof Kurys,TOMBRUK – Tomasz Dudek,PAWEX – Paweł Mucha,GREGBUD – Arkadiusz Gregorczyk,KT-INSTAL – Krzysztof Tuzimek,Zakład Mechaniki Pojazdowej oraz usług koparką – Krzysztof Mosioł,Zakład Mechaniki Pojazdowej – Piotr Adamczyk,Zakład Mechaniki Pojazdowej – Paweł Kamiński,Firma Usługowo-Handlowa – Małgorzata Bartosiak, Artykuły Spożywczo-Przemysłowe – Henryk Korcz, Artykuły Spożywczo-Przemysłowe – Bogumiła Glegoła,Usługi Transportowe – Radosław Gałek,Usługi Transportowe – Karol Gałek, Tomasz Rokiciński, POSA-MIX – Robert Derlatka, Eurotor – Benedykt Mosioł, BAiKA Dachy, Usługi Blacharsko-Dekarskie – Paweł Marchewka, Usługi Blacharsko-Dekarskie – Jan Kwietniewski

30 maja 2015 odbył się w naszej szkole kolejny już piknik rodzinny. Spotkanie rozpoczęło się od występów naszych uczniów, którzy uczcili w ten sposób Dzień Matki oraz Dzień Ojca, dziekując za miłość i trud wychowania. Pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom życzenia w przededniu ich święta – Dnia Dziecka. Swoją obecnością zaszczycili nas Pan Paweł Dziewit Wójt Gminy Gózd, Pan Józef Drab Dyrektor ZEAS-u, Pan Krzysztof Molendowski Przewodniczący Rady Gminy, Pan Marek Wrażeń Przewodniczący Komisji Oświaty, ksiądz proboszcz Wiktor Wiącek oraz Pan Kamil Solecki radny Kłonówka. Gościliśmy również w naszej szkole drużynę futbolu amerykańskiego ,,Green Ducks” wraz z menedżerem Panem Pawłem Rybołowiczem.

Były również osoby, które wsparły naszą szkołę finansowo. Pięknie im dziękujemy za tę społeczną inicjatywę:

Druhowie OSP w Kłonówku

Prezes OSP – Marek Bukalski

Komendant OSP – Krzysztof Mucha

Koło Gospodyń Wiejskich w Kłonówku

Radny – Sławomir Węgliński

Radny – Kamil Solecki

Firmy:

AN-BRUK – Krzysztof Kurys

TOMBRUK – Tomasz Dudek

PAWEX – Paweł Mucha

GREGBUD – Arkadiusz Gregorczyk

KT-INSTAL – Krzysztof Tuzimek

Zakład Mechaniki Pojazdowej oraz usług koparką – Krzysztof Mosioł

Zakład Mechaniki Pojazdowej – Piotr Adamczyk

Zakład Mechaniki Pojazdowej – Paweł Kamiński

Firma Usługowo-Handlowa – Małgorzata Bartosiak

Artykuły Spożywczo-Przemysłowe – Henryk Korcz

Artykuły Spożywczo-Przemysłowe – Bogumiła Glegoła

Usługi Transportowe – Radosław Gałek

Usługi Transportowe – Karol Gałek

Tomasz Rokiciński

POSA-MIX – Robert Derlatka

Eurotor – Benedykt Mosioł

BAiKA Dachy

Usługi Blacharsko-Dekarskie – Paweł Marchewka

Usługi Blacharsko-Dekarskie – Jan Kwietniewski

 

 

Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta RP, gościł w czwartek w Kłonówku w gminie Gózd u sołtysa Andrzeja Kamińskiego. “Dudabus” promujący kampanię prezydencką Andrzeja Dudy był już przed kilkoma tygodniami w naszym regionie. Tym razem pojawił się ponownie w Kłonówku w gminie Gózd.

W czwartek Andrzej Duda sam odwiedził jednego z sołtysów w gminie Gózd. Witał go między innymi wójt Paweł Dziewit, a gospodarzem, który go gościł był Andrzej Kamiński. Sołtys Kłonówka wraz żoną prowadzi gospodarstwo rolne specjalizujące się w hodowli bydła mlecznego.
Kandydat na prezydenta został powitany chlebem i solą. Później zjadł posiłek z rodziną Andrzeja Kamińskiego i pań z Koła Gospodyń Wiejskich. Był też krótki spacer na pole, a potem spotkanie z dziennikarzami.

 

 

choinka Choinka 2015

Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję
na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń.
W te piękne i jedyne w roku chwile
chcę złożyć najlepsze życzenia
pogodnych, zdrowych i radosnych dni
oraz szczęśliwego Nowego Roku.

sylwester

 

swieta

Wigilia to nie jest czas,
gdy jest prezentów moc
Wigilia to nie jest czas,
gdy potraw sto na stole
Wigilia to przepiękny czas,
Bożonarodzeniowy czas,
Gdy siedzimy wszyscy w kole,
i MAMY bliskich przy stole.

Spokojnych i zdrowych Świąt!

 

Z okazji Świąt wszystkiego Najlepszego dla mieszkańców Kłonówka!

 


 

Wybory samorządowe 2014r.

Nowym Wójtem Gminy Gózd został Paweł Dziewit, gratulujemy!!! Wyborcy zadecydowali że czas na zmiany, mamy nadzieję że nowy wójt dotrzyma obietnic wyborczych i gmina nasza zakwitnie nowym blaskiem.

Bardzo tego potrzebujemy!!!ulotka1ulotka2

 

W szkole w kłonówku odbyło się ognisko z rodzicami. Spiewy uczniów słychać było daleko.

 

pierwszaki

Do naszej miejscowości zawitał nowy dostawca internetowy EuroPC www.europc.net.pl. Jestem za rozwojem internetu i konkurencji dlatego umieszczam na stronie namiary na nowego dostawce który ma lepsze ceny niż obecny monopolista firma Giga. Szefostwo EuroPc zadeklarowało dla pierwszych pięciu osób podłączonych w Kłonówku dodatkowy rabat 50% na instalację.images75E8BQ37

Procesja Bożego Ciała.

19 czerwca w naszej parafii odbyła się procesja Bożego Ciała. Uroczystość zjednoczyła mieszkańców naszej wsi we wspólnej modlitwie. Mieszkańcy przeszli ulicami wsi i modlili się pod stworzonymi ołtarzami. Obchody uświetniła ekipa strażaków.   20140619_085146_resized_120140619_084722_resized20140619_093612_resized

 

 

 

 

 

 

 

 

 


FESTYN

Z okazji Dnia Dziecka odbył się w Szkole Podstawowej w Kłonówku festyn na który licznie przybyli mieszkańcy naszej wsi. Dzieci szkoły podstawowej w Kłonówku przygotowały występy na które licznie przybyli rodzice by nacieszyć oczy swymi pociechami.  Serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor oraz wszystkich nauczycieli.

Jedną z atrakcji były loterie w których można było wylosować pluszaka czy latawiec. Dużą popularnością cieszyły się kiełbaski z grilla oraz wyśmienite galaretki.

Fani motocykli mogli podziwiać wspaniałe motocykle które można było obejrzeć z bliska na terenie szkoły. Nie omieszkam również dodać że imprezie towarzyszyła Ochotnicza Straż Pożarna z Kłonówka.20140601_151406_resized